Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
Far Cry 4 + Far Cry 5 Double Pack Xbox One Padidinti

Far Cry 4 + Far Cry 5 Double Pack Xbox One

PSG4223

24,99 €

Pristatymo terminas: 3 - 7 dienas


Atributai

  • Būklė: Naujas
  • Amžius: 18+
  • Leidėjas: Ubisoft
  • Žaidimo kalba: Anglų
  • Žaidėjų skaičius: 1 žaidėjas
  • Regionas: Visi regionai
  • Prekė skirta: Xbox One konsolei
  • Žanras: FPS (Pirmojo asmens šaudyklė), Atvirojo pasaulio

Far Cry 4 + Far Cry 5 Double Pack Xbox One - puikus rinkinukas pirmojo asmens šaudyklių ir atvirojo pasaulio žaidimų FANAMS! Prie viso kito gausite ir puikią istoriją bei ilgas žaidimų valandas! REIKIA IMTI!


Far Cry 4 Xbox One – atviro pasaulio pirmojo asmens šaudyklė, ketvirtoji kompiuterinio žaidimo Far Cry dalis. Ji buvo išleista 2014 m. lapkritį. Žaidimą sukūrė Ubisoft Montreal, o išleido Ubisoft. Žaidimas skirtingų kritikų vertinimu gavo nuo 8 iki 9,5 balų. PSGames komandos nuomone, geriausias visų laikų serijos žaidimas, todėl griežtai rekomenduojame!!!Far Cry 5 Xbox One – atviro pasaulio pirmojo asmens šaudyklė, penktoji kompiuterinio žaidimo Far Cry dalis, išleista 2018 m. kovo 27 d. Kaip ir kitos dalys, ši yra veiksmo-nuotykių žanro pirmojo asmens šaudyklė. Žaidimas yra atviro pasaulio, kurį žaidėjas gali neribotai tirti pėsčiomis ar įvairiomis transporto priemonėmis. Kitaip nei kitose dalyse, šioje nebeliks mini žemėlapio. Pirmą kartą Far Cry žaidime nebus nustatyto pagrindinio veikėjo ir žaidėjas galės susikurti savo personažą. Taip pat šioje dalyje bus didesnis ginklų pasirinkimas ir įvairesni kovos būdai be ginklų. Be to, Far Cry 5 dalyje personažas galės į savo pusę patraukti kitus žaidimo veikėjus, kurie padės jam įveikti įvairias misijas ir užduotis. Žaidimo veiksmas vyks išgalvotame Montanos valstijos mieste Hope. Čia vietinis vyskupas Joseph Seed įkūręs vietinę sektą „Rojaus vartai“ ir valdo vietinius. Žaidimo personažas turės išlaisvinti žmones iš sektos įtakos.