Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Playstation Now 1 mėnesio prenumerata (kodas) UK regionas Padidinti

Playstation Now 1 mėnesio prenumerata (kodas) UK regionas

PSG7006

16,99 €

Pristatymo terminas: 1 diena


Atributai

 • Prekė skirta: PS4 | PS5 konsolėms | PC
 • Regionas: UK regionas
 • Skaitmeninė prekė: Kodas pristatomas el. paštu
 • Amžius: 18+

Playstation Now 1 mėnesio prenumerata - Playstation naujovė Jūsų paslaugoms! Playstation now, tai atsakas į Xbox Game Pass. Tai yra tarsi Netflix, tik žaidimų pasaulyje. Su PS Now Jūs gaunate prieigą prie daugiau kaip 800 žaidimų, kurių arsenalas nuolat papildomas! Su Playstation Now Jūs turėsite galimybę atsisiųsti ir offline režimu žaisti daugiau nei 300 PS2, PS3, PS4 žaidimų ir dar 500+ žaidimų, galėsite žaisti stream režimu. Su šia prenumerata visada turėsite ką žaisti ir tam Jums nereikės pirkti žaidimų, kurie galbūt Jums nepatiks. Jeigu turite Playstation Now, atsisiunčiate žaidimą arba išbandote jį Streaming režimu ir jeigu žaidimas Jūsų netenkina, tiesiog imate sekantį! PSGames.lt komanda išbandė šią prenumeratą ir primygtinai ją Jums rekomenduoja!!!

PASTABA: norėdami aktyvuoti PS Now 7 dienų free trial versiją, sistema Jūsų paprašys įvesti Jūsų kredito kortelės duomenis. Siekiant išvengti kredito kortelės duomenų įvedimo - praleiskite (Skip) 7 dienų bandomąją versiją ir aktyvuokite PS Now Jūsų kodo pagalba, kurią gausite iš PSGames.lt.


Playstation Now nuo šiol ir PC!!! Ar galite tuo patikėti? Taip, taip, mes vis dar kalbame apie Playstation, ne apie Xbox! Kaip tai veikia? Į Jūsų PC atsisiunčiate Playstation Now programėlę iš čiatuo pačiu gaunate 7 dienų nemokamą terminą PS Now paslaugai išbandyti. Atsisiunčiate, įdiegiate, paimate Jūsų PS pultelį, pajungiate USB kabelio pagalba prie Jūsų PC ir viskas! žaidžiate God of War ar Uncharted Jūsų PC (turėkite omeny, jog PC turi būti pakankamai galingas, kad pavežtų žaidimus. Jeigu Jūsų kompiuteris yra skirtas ofisui, tuomet geriausių žaidimų išbandyti, deja, nepavyks). 

PASTABA: norėdami aktyvuoti PS Now 7 dienų free trial versiją, sistema Jūsų paprašys įvesti Jūsų kredito kortelės duomenis. Siekiant išvengti kredito kortelės duomenų įvedimo - praleiskite (Skip) 7 dienų bandomąją versiją ir aktyvuokite PS Now Jūsų kodo pagalba, kurią gausite iš PSGames.lt.


PASTABA: PlayStation Now prenumeratos suteikiamomis galimybėmis turėsite galimybę naudotis tik tuomet, jeigu Jūsų Playstation paskyra (account) yra registruota United Kingdom UK regione. Jeigu Jūs jau turite Playstation account'ą registruotą kitame regione, tai ne problema, tiesiog susikurkite papildomą/naują Playstation account'ą ir valstybę/regioną pasirinkite UK.


PASTABA: 

 • Offline režimas - Jūs tiesiog atsisiunčiate Jums patikusį žaidimą (jeigu Playstation tam žaidimui numato tokią galimybę) į savo PS konsolę ir prenumeratos galiojimo metu jį žaidžiate;
 • Stream režimas - Jūs išbandote Jums patikusį žaidimą online režimu. Ką tai reiškia? Jūs nesisiunčiate žaidimo į savo PS konsolę, o tiesiog interneto ir Playstation serverių pagalba iš karto pradedate žaisti! Ko tam reikia? Greito interneto! Jeigu Jūs turite greitą internetą (Playstation rekomenduoja 12 MB/s interneto greitį) - tuomet Jums nebūtina siųstis žaidimo, o tiesiog jį žaisti stream režimu. PSGames patarimas - jeigu Jūsų namuose ir yra Wi-fi, patartume Jūsų konsolę su internetu sujungti laidu, taip Jūsų interneto greitis padidės kelis kartus!

Kaip aktyvuoti:

 • Užsakote prenumeratą | padarote apmokėjimą;
 • El. paštu gaunate prenumeratos aktyvavimo kodą;
 • Jungiate Jūsų PS konsolę ir einate į "Playstation Store";
 • Meniu kairėje pusėje žemiau surandate „Redeem code“;
 • Įvedate gautą kodą ir sekate kitus nurodymus;
 • Štai ir viskas!!!