Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Prekių pristatymas/Atsiėmimas

PSGames.lt el. parduotuvėje galite rinktis iš kelių prekių pristatymo/atsiėmimo būdų:

LIETUVA:

1. Prekes atsiimti galite Jūsų pasirinktame LPExpress terminale. Pristatymo kaina 0,00 EUR;

2. Prekės Jūsų nurodytu adresu gali būti pristatytos LPExpress kurjerio pagalba. Pristatymo kaina 3,51 EUR;

3. Prekes atsiimti galite Jūsų pasirinktame Omniva terminale. Pristatymo kaina 0,00 EUR;

4. Atsiimkite prekes tą pačią dieną. Atsiėmimo mokestis 0,00 EUR Ką daryti?:

1) Išsirenkate prekes;

2) Pristatymo būdas - pasirenkate Atsiėmimas šiandien (Vilniuje). PASTABA: Įsitikinkite, kad skiltyje "ATRIBUTAI" prekės aprašyme yra nurodyta, jog yra galimybė prekę atsiimti šiandien, priešingu atveju prekės atsiimti šiuo būdu nėra galimybės;

3) Atliekate mokėjimą (PASTABA: už prekes prašysime susimokėti el. bankininkystės būdu arba pavedimu. Sumokėti atsiimant prekes, kol kas galimybės nėra);

4) Štai ir viskas. PSGames, gavę mokėjimą, susisieks su Jumis ir sutarsime dėl Jūsų prekės atsiėmimo. Svarbi informacija - PSGames dislokavimo vieta yra Vilniuje Pilaitės mikrorajone. 

5. Skaitmeninės prekės (PS+ prenumeratos kodai, Playstation Wallet papildymai, žaidimų papildyniai ADD-ONS ir pan.) yra siunčiamos Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Pristatymo kaina 0,00 EUR.

LATVIJA:

1. Prekes atsiimti galite Jūsų pasirinktame Omniva terminale. Pristatymo kaina 2,99 EUR;

2. Prekės Jūsų nurodytu adresu gali būti pristatytos Omniva kurjerio pagalba. Pristatymo kaina 3,99 EUR.

3. Skaitmeninės prekės (PS+ prenumeratos kodai, Playstation Wallet papildymai, žaidimų papildyniai ADD-ONS ir pan.) yra siunčiamos Jūsų nurodytu el. pašto adresu. Pristatymo kaina 0,00 EUR.