Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
Wolfenstein YoungBlood Deluxe Edition PS4 Padidinti

Wolfenstein YoungBlood Deluxe Edition PS4

PSG1434

39,99 €

sena kaina 49,99 €

-20 %

Pristatymo terminas: 3 - 14 dienas


Atributai

  • Būklė: Naujas
  • Amžius: 18+
  • Leidėjas: Bethesda Softworks
  • Žaidimo kalba: Anglų
  • Žaidėjų skaičius: 1-2 žaidėjai
  • Regionas: 2 - Europa
  • Prekė skirta: PS4 konsolei
  • Žanras: Veiksmo-nuotykių, FPS (Pirmojo asmens šaudyklė)

Wolfenstein YoungBlood Deluxe Edition PS4 - žaidimo veiksmas vyksta praėjus dviems dešimtmečiams po Wolfenstein II: The New Colossus įvykių. J. B. Blazkowicz paslaptingai dingsta ir niekas nežino jo buvimo vietos. Šio žaidimo pagrindinės herojės yra J. B. Blazkowicz dukterys dvynės. Jų pagrindinis tikslas nuvykti į Paryžių, siekiant išsiaiškinti jų tėčio dingimo paslaptį. Primename, kad istorija rutuliojasi alternatyvioje realybėje, kur naciai laimėjo antrąjį pasaulinį karą ir 1980-ųjų Paryžius yra valdomas trečiojo Reicho pajėgų. Merginoms teks ne tik aiškintis kur gi dingo jų tėtis, bet ir pagelbėti Prancūzijos pasipriešinimui!


Kaip jau minėjome aukščiau, Jūs valdysite vienos iš J. B. Blazkowicz dukrų Jess arba Soph personažus. Jeigu žaisite vienas, Jūsų valdomos sesers personažas bus valdomas žaidimo dirbtiniu intelektu. Jeigu žaisite su sofos draugu, turėsite galimybę vienu metu valdyti abi seseris ir kartu vykdyti misijas. Taip pat žaidimas suteiks Jums galimybę žaisti Multiplayer režimu internete. Susiraskite online draugą ir kartu vykdykite misijas!


DELUXE EDITION suteikia Jums galimybę žaisti co-op online režimu su draugu, kuris neturi įsigijęs šio žaidimo! Šią privilegiją Jums suteiks Buddy Pass. Vienu metu Jūs galėsite pasikviesti vieną draugą, kuris turės galimybę žaisti su Jumis kartu tol, kol Jūs žaidžiate žaidimą. Jums išjungus žaidimą, Jūsų online draugas žaisti nebegalės, tačiau bet kuriuo metu turės galimybę įsigyti šį žaidimą neprarandant progreso. 

Kartu su DELUXE EDITION taip pat gausite ir Cybork Skin Pack.Susijusios Prekės