Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
Wolfenstein YoungBlood Xbox One Padidinti

Wolfenstein YoungBlood Xbox One

PSG4111

38,99 €

sena kaina 39,99 €

-3 %

Pristatymo terminas: 3 - 14 dienas


Atributai

  • Būklė: Naujas
  • Amžius: 18+
  • Leidėjas: Bethesda Softworks
  • Žaidimo kalba: Anglų
  • Žaidėjų skaičius: 1-2 žaidėjai
  • Prekė skirta: Xbox One konsolei
  • Žanras: Veiksmo-nuotykių, FPS (Pirmojo asmens šaudyklė)

Wolfenstein YoungBlood Xbox One - žaidimo veiksmas vyksta praėjus dviems dešimtmečiams po Wolfenstein II: The New Colossus įvykių. J. B. Blazkowicz paslaptingai dingsta ir niekas nežino jo buvimo vietos. Šio žaidimo pagrindinės herojės yra J. B. Blazkowicz dukterys dvynės. Jų pagrindinis tikslas nuvykti į paryžių, siekiant išsiaiškinti jų tėčio dingimo paslaptį. Primename, kad istorija rutuliojasi alternatyvioje realybėje, kur naciai laimėjo antrąjį pasaulinį karą ir 1980-ųjų Paryžius yra valdomas trečiojo Reicho pajėgų. Merginoms teks ne tik aiškintis kur gi dingo jų tėtis, bet ir pagelbėti Prancūzijos pasipriešinimui!


Kaip jau minėjome aukščiau, Jūs valdysite vienos iš J. B. Blazkowicz dukrų Jess arba Soph personažus. Jeigu žaisite vienas, Jūsų valdomos sesers personažas bus valdomas žaidimo dirbtiniu intelektu. Jeigu žaisite su sofos draugu, turėsite galimybę vienu metu valdyti abi seseris ir kartu vykdyti misijas. Taip pat žaidimas suteiks Jums galimybę žaisti Multiplayer režimu internete. Susiraskite online draugą ir kartu vykdykite misijas!


PASTABA: žaidimo išleidimo data - 2019-07-26 d. Užsisakykite dabar ir gaukite žaidimą kelios dienos po pasaulinės premjeros.