Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
The Sims 4 Deluxe Party Edition Xbox One Padidinti

The Sims 4 Deluxe Party Edition Xbox One

PSG4243

19,99 €

sena kaina 24,99 €

-20 %

Pristatymo terminas: 5 - 10 dienas


Atributai

  • Būklė: Naujas
  • Prekė skirta: Xbox One konsolei
  • Regionas: Visi regionai
  • Žaidimo kalba: Anglų
  • Žaidimo viršelis: gali skirtis nuo pavaizduoto

The Sims 4 Xbox One – gyvenimo simuliatoriaus žanro žaidimas, sukurtas Maxis ir The Sims Studio, ir išleistas Electronic Arts. Tai ketvirtoji The Sims dalis. Ji buvo išleista 2014 m. rugsėjo 2 d. Papildoma žaidimo informacija visuomenei buvo pristatyta 2013 m. gamescom mugėje Vokietijoje. The Sims 4 reikalavimai kompiuteriui yra mažesni negu pirmtako The Sims 3. Žaidimas turi naują valdymo variklį, kuris pakeičia Sims veikėjų valdymą. Šioje dalyje visų pamilti veikėjai tampa protingesni bei geba išreikšti daugiau reakcijų į aplinkos veiksnius. Ištaisyti tokie 3-iosios dalies nepatogumai, kaip, pavyzdžiui, kelių veikėjų negalėjimas lipti laiptais vienu metu. Grafikos pobūdžiu The Sims 4 herojai mažiau realistiški.


Žaidėjai gali valdyti virtualius žmones, dažniau vadinamus Sims’ais, įtraukdami juos į kasdieniškas veiklas ir darbus bei formuodami tarpusavio santykius, kaip ir realiame gyvenime. Kaip praeitose serijose žaidimo, šio žaidimo veikėjai turi gyvenimo siekius, norus, poreikius ir įgūdžius. Kas nebuvo būdinga The Sims žaidimo veikėjams – Sims’ai neaugdavo ir nesendavo, neturėjo gyvenimo siekių, tad taip susidarydavo neturintis nustatytų ribų, nesibaigiantis žaidimas. Dabar kiekvienas Sims’as turi nustatytą individualią gyvenimo trukmę – gali gyventi iki 100 simsiškų dienų, praeidamas per 6 amžiaus pakopas.


Deluxe Party Edition papildomai apima:

  • Life of the Party Digital Content apima - Flaming Tiki barus, stilizuotus aprangos komplektus.
  • All Night Digital Content apima - Laser Light šou, įdomios dekoracijos ir vakarėlių kostiumai.
  • Šmaikštus gyvūnų skrybėlių skaitmeninis turinys - apima smagią gyvūnų skrybėlių kolekciją.